تقویم اخبار

اسفند 1396
ی د س چ پ آ ش
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

بایگانی اخبار

لینک به روزنه

www.rovzane.com

یک روز به یادماندنی در مرکز کانون پرورش فکری کودکان یک نیشابور

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان رضوی مرکز شماره1 نیشابور، میزبان 60 دانش‌آموز بازدید کننده و یکی از مربیان مرکز فنی حرفه ای خواهران  شهرستان بود.

معصومه احسانی‌پناه مربی مسوول مرکز با اعلام این خبر گفت: در دو روز متوالی از هفته ملی کودک و در تاریخ هفدهم و هجدهم مهر‌ماه میزبان بیش از 60 دانش‌آموز بازدید کننده از مرکز بودیم .

احسانی‌پناه با اشاره به حضور «مختاری» یکی از مربیان مرکز فنی حرفه ای خواهران نیشابور در جمع دانش‌آموزان بازدید‌کننده افزود: «کاردستی» یکی از مهمترین فعالیت‌های فرهنگی ما در مراکز کانون است که به شیوه‌های مختلف و خلاقانه اجرا می شود و از آنجا که این فعالیت وسیله ای برای بیان احساسات، افکار و تمایلات کودک است و همچون زبانی گویا برای برقراری ارتباط وی با دیگران عمل می کند، از چندی پیش و با توجه به اهداف و برنامه‌های هفته ملی کودک ،دعوت از مربیان مرکز فنی حرفه ای خواهران را در لیست فعالیت‌های پیش‌بینی شده خودمان قرار دادیم.

مربی مسوول مرکز1 نیشابور ادامه داد: در این برنامه پیش‌بینی شده ، آموزش ساخت جعبه‌های مقوایی را در دو روز متوالی برای بیش از60 کودک دختر و پسر برگزارکردیم .

احسانی‌پناه خاطر‌نشان کرد: این برنامه با هدف تقویت مهارت‌های دستی، بالابردن اعتمادبه‌نفس،  ذوق هنری و حس زیباشناسی کودکان اجرا گردید . 

درج نظر

کد موجود در تصویری که مشاهده می کنید را وارد کنید
XML نظرات: RSS | Atom

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

مناسبت ها

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دکتر مریم جغتایی، متخصص بیماری های داخلی

تبلیغات

دریافت اخبار نیشابور
شهروند خبرنگار

اوقات شرعی نیشابور

۰۴:۴۵
۰۶:۱۱
۱۱:۴۸
۱۷:۲۵
۱۷:۴۲

آمار بازدیدکنندگان

۱۴
۱۶۳۹
۲۳۸۴
۸۹۷۵۶۹۱