لینک به روزنه

www.rovzane.com

روزنه ای به انتخابات شورای شهر نیشابور

مردم فهیم نیشابور به تجربه دریافته اند که شناخت کافی نامزدهای انتخابات شورای شهر و تدبیر در انتخاب افراد با صلاحیت نقش مهمی در آینده ابرشهرمان، نیشابور دارد. از این رو گروه روزنه در بخشی که ویژه نامزدهای احتمالی انتخابات شورای شهر راه اندازی گردیده است، علاوه بر خدمات دوره های قبل همچون ایجاد صفحه اختصاصی برای هر یک از نامزدهای محترم و پوشش خبری برنامه ها و فعالیت های ایشان، امکان برگزاری وبینار را برای متقاضیان فراهم نموده است.

در وبینار، نامزد محترم می تواند در بستر اینترنت به سخنرانی و پرسش و پاسخ صوتی و تصویری با مردم و مخاطبین خود به صورت زنده (آنلاین) بپردازد.

مردم عزیز نیشابور نیز می توانند از منازل، محل کار و حتی سایر نقاط داخل و خارج از کشور به راحتی با اینترنت منازل خود و از طریق لپ تاپ، رایانه، تلفن همراه و یا تبلت در این وبینارها شرکت نموده و با نامزدهای محترم انتخاباتی در ارتباط باشند. برنامه زمانبندی وبینارها نیز از طریق سایت روزنه اطلاع رسانی خواهد شد.

بدیهی است، تا زمان مقرر انتخابات، هیچگونه فعالیتی در این خصوص صورت نخواهد پذیرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

- "ارتباط با ما

- ایمیل "info@rovzane.com"

- تلگرام rovzane@


 

همشهریان ارجمند در سرتاسر کشور

کانال انتخابات نیشابور (نی انتخاب) با هدف معرفی نامزدها و اطلاع رسانی برنامه ها، گزارشات و جلسات ایجاد گردیده است و در رویکردی متفاوت، ارتباط زنده و جلسات پرسش و پاسخ با نامزدها از طریق فضای مجازی را در برنامه خود قرار داده است. لطفا" این کانال را به سایر همشهریان معرفی نمایید.

telegram.me/neyentekhab

 

پل های ارتباطی کاربران گرامی با روزنه

اوقات شرعی نیشابور

۰۵:۱۴
۰۶:۴۴
۱۱:۴۵
۱۶:۴۶
۱۷:۰۴

آمار بازدیدکنندگان

۶
۴۷۲
۳۱۱۳
۸۸۹۲۵۷۰